no-img
آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی

پارت کلیک | آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی


آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

پارت کلیک
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
مرداد ۲, ۱۳۹۶
نوع پرداخت:دستی
مین برداشت: 10000 تومان
نوع اسکریپت:اختصاصی
واریز به:بانک های ایران

پارت کلیک


** وضعیت پرداخت = در حال پرداخت **

پارت کلیک یکی از سایت های کسب درامد به روش کلیکی یا همان پرداخت به ازای کلیک(PTC) می باشد،که سابقه پرداخت آن بیش از ۲ سال می باشد.

این سایت، کار و فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ شمسی آغاز کرده و تا به امروز (تاریخ ایجاد مطلب) در حال پرداخت منظم به کاربران خود می باشد،تعداد اعضای سایت در حال حاضر بیش از ۱۲۵۰۰ نفر می باشد.

فعالیت در این سایت بسیار ساده و راحت می باشد و تنها و فقط می توان با مشاهده اگهی های تبلیغاتی به کسب درامد از این سایت پرداخت،این اگهی ها روزانه و حتی هر چند ساعت یکبار بروز و ریست می شوند.

از ویژگی های خوب این سایت مشاهده هم زمان تمامی اگهی ها می باشد و کاربر زمان کمتری را برای فعالیت در این سایت صرف می کند،از طرفی سوددهی روزانه سایت با توجه به تعداد اگهی ها بسیار خوب و مناسب است.

همکاری گروهی :
پارت کلیک در لیست سایت های همکاری گروهی می باشد،لذا پس از پایان کار ما در این سایت می توانید علاوه بر سود و درامد خود براساس شرایط همکاری گروهی ازما هدیه دریافت کنید.(شرایط و نحوه همکاری کلیک کنید)
این سایت در ستاد ساماندهی(بررسی کنید) سایت های اینترنتی به ثبت رسیده است و طراحی نسبتا ساده ای برای آن در نظر گرفته شده است.
 
برای برداشت در این سایت موجودی شما باید حداقل ۱۰۰۰۰ تومان باشد،که برای هر بار درخواست واریز ، ۲۰۰۰ تومان به عنوان پس انداز در حساب شما باقی خواهد ماند و اجازه و امکان برداشت آن نخواهد بود.(در واقع ۲۰۰۰ تومان تنها یکبار پس انداز شده و غیر قابل برداشت خواهد بود)
 
آل پی تی سی مانیتور این سایت را به افرادی که دنبال کسب درامد منطقی ومعقول هستند و برای اولین بار قصد فعالیت در سایت های کلیکی را دارند،پیشنهاد می کند.
 
 
 
جهت عضویت بروی بنر یا دکمه ثبت نام کلیک کنید
پارت کلیک
 
تعداد برداشت : ۲ برداشت
مجموع برداشت : ۲۲۰۰۰ تومان
 
جهت مشاهده کامل برداشتی های ما از سایت های کسب درامد(کلیک کنید)
فعالیت با سایت کلیکی ایرانی لایف کلیک (کلیک کنید)
فعالیت با سایت کلیکی ایرانی فیس نما (کلیک کنید)
فعالیت با سایت کلیکی ایرانی ایرو کلیک (کلیک کنید)
جهت فعالیت بیشتر با سایر سایت ها کلیکی به این قسمت مراجعه کنید (کلیک کنید)
پرسش های خود را در قالب نظر در ذیل همین پست مطرح بفرمایید.
اطلاع از آخرین اخبار کسب و کار اینترنتی،ارزهای دیجیتال و… با دنبال کردن صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام آل پی تی سی مانیتور!


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *