no-img
آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی

درباره ما | آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی


آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی
مطالب ویژه

صفحه جدا

درباره ما


درباره ما:

سلام

دوستان قدیمی و عزیزی که با ما در ارتباط هستند مارا با سایت و نام نیوزهایپ میشناسند،چرا که تقریبا و شاید اولین سایت رسمی که اداره کامل ان برعهده ما بود و در حال حاضر هم هست،سایت معرفی و اموزش سرمایه گذاری ارزی (نیوزهایپ) است.

ما در این مدت چند ساله ای که مدیریت سایت نیوزهایپ رو برعهده داریم به طرق مختلف حسن نیت خود را به دوستانی که ما در ارتباط بودند و هستند با کمک خدای متعال نشان دادیم و انشالله در این سایت هم همینگونه خواهد بود تا در محیطی دوستانه در عین حال خدمت شما بزرگواران باشیم.

 

خلاصه ای از فعالیت های ما در اینترنت:

در ابتدا باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که ما هم از روز اول همانند شما دوستان بزرگوار، صرفا کاربر صفر و بهتر بگم نا اشنا با دنیای بزرگ (کسب درامد از اینترنت) بودیم،طوری که در این راه ضرر هایی هم متحمل شدیم که البته خداروشاکریم که این ضرر رو زیان ها باعث کسب تجربه برای استفاده در سایت ها وسال های بعد بود و جبران کننده خسارت های قبلی شد.

ما تقریبا به صورت مبتدی از سال ۹۲ به مدت ۱ سال با سایت های کلیکی ایرانی کار خود را با دنیای کسب درامد از اینترنت شروع کردم(صرفا کلیک کردن)

با سایت های اسکمی چون پیکو باکس،ایران زمین،پایتخت باکس،باکس ۱۴ و…

سپس در سال ۹۳ با سایت های کلیکی خارجی به واسطه یکی از دوستان که هرجا هست موفق وسلامت باشه،اشنا شدیم.

در این سال تقریبا در سایت های ایرانی حرفه ای کار می کردیم(سرمایه گذاری در کنار کلیک کردن) و به صورت مبتدی در سایت ها کلیکی خارجی فعالیت داشتیم.

در همین سال با سایت ها پر بازده سرمایه گذاری هم اشنا شدیم که البته به دلیل مبتدی بودن در این سایت ها ضرر زیادی دادیم و تقریبا ۶ ماه فعالیت در این سایت ها را کنار گذاشتیم و فقط با سایت های کلیکی خارجی و ایرانی فعالیت رو ادامه دادیم.

در این مدت به صورت پراکنده با سایت های کسب رایگان بیت کوین ،شارژ و … نیز اشنا شدیم وفعالیت داشتیم.

در سال ۹۴ مجددا با مقداری از سرمایه که از سایت ها کلیکی کسب کرده بودیم به سایت های سرمایه گذاری برگشتیم و با کمک خدا و تجربیات قبلی اینبار بهتر و موفقتر بودیم .

در همین سال (تابستان ۹۴ ) به صورت رسمی و اختصاصی سایتی با همین موضوع(سرمایه گذاری ارزی) ایجاد کردیم تا با درمیان گذاشتن تجربیات خود و کسب تجربه دیگران ،در کنار یکدیگر ،دوستانی که علاقه مند به این نوع درامدازایی رو بودند گرد هم بیاوریم.

و تابه امروز افتخار این رو داریم در خدمت دوستان در این سایت باشیم.

وانشالله در این سایت(آل پی تی سی مانیتور) هم که با همکاری تیمی اداره خواهد شد ،در خدمت شما خواهیم بود.

با احترام

اطلاع از آخرین اخبار کسب و کار اینترنتی،ارزهای دیجیتال و… با دنبال کردن صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام آل پی تی سی مانیتور!