no-img
آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی

بیت کوین چیست؟ | آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی


آل پی تی سی مانیتور | درامد رایگان اینترنتی
مطالب ویژه
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

بیت کوین چیست؟
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
مهر ۲۸, ۱۳۹۶

بیت کوین چیست؟


بیت کوین چیست؟ ابتکار و نو اوری اینترنتی است که ظهور ان از سال ۲۰۰۹ میلادی تا به امروز با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است،ارزش بیت کوین که در سال ۲۰۰۹  تنها کمتر از چند دلار بود،امروزه به بیش از ۶۰۰۰ دلار رسیده که این رشدطی چند سال برای یک پول و ارز دیجیتالی در نوع خود بی سابقه بوده است.

بیت کوین را می توان اولین و در حال حاضر بهترین پول دیجیتال رمز نگاری شده (Crypto Currency)در جهان نامید، که بر پایه تکنولوژی بلاک چین (Block Chain) یا به اصطلاح “زنجیره بلوک” کار می کند.

بیت کوین مثل سکه های طلا ونقره دارای پشتوانه واقعی نیست وبیشتر شبیه اسکناس هایی است که دولت ها چاپ می کنند با این تفاوت که هیچ دولت وبانک مرکزی کشوری از ان در حال حاضر و تا به امروز پشتیبانی و حمایت نکرده است.

در واقع خالقان بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین طراحی کرده اند که افراد در هر نقطه از جهان می توانند از آن جهت ارسال یا دریافت بیت کوین از حساب خود به حساب دیگران اقدام کنند بدون انکه محدودیت های مربوط به نظام بانکی سنتی را داشته باشد .

بیت کوین همانند شبکه های پرداخت سنتی مانند کارت های اعتباری ویزا،مستر کارت یا پیپال است،همینطورهمانند کارت های اعتباری شتابی که در کشور ما جهت انتقال وجوه از کارتی به کارت دیگر یا پرداخت از طریق اینترنت بانک صورت می گیرد می باشد

بیت کوین را می توان همانند سایر واحد های پولی ارسال و دریافت نمود و با کمک سایت های صرافی معتبر و حتی عابر بانک های بیت کوینی برای تبدیل ان به ارز های رایج هر کشور براحتی اقدام کرد،همچنین می توان با استفاده از بیت کوین در مراکز و سایت های خرید و خدماتی و … کالا وخدمات مورد نظر خود را براحتی سفارش و دریافت نمود.

در حال حاضر بسیاری از سایت های اینترنتی درگاه بیت کوین را به سایر درگاه های خود اضافه کرده اند که در این میان می توان به شرکت معتبر و معروف دل(Dell) اشاره نمود و نشان دهنده فراگیر شدن واستقبال خوب کاربران وشرکت ها از این ارز مجازی است.

در حال حاضر در ایران بسیاری از سایت ها بیت کوین را دریافت و در ازای آن به شما ریال پرداخت می کنند و حتی در برخی سایت ها خدمات و خرید انلاین نیز ارائه می شود.

بیت کوین را می توان مادر  سایر  ارزهای دیجیتال(ارزهای دیجیتالی بسیاری توسط شرکت ها و افراد خاص ایجاد شده است که رشد و پیشرفت برخی از آن ها نیز قابل توجه می باشد) نامید و این احتمال وجود دارد که قیمت سایر ارزها در برخی عوامل وجهات از قیمت بیت کوین تاثیر گرفته و با بالا و پایین شدن قیمت بیت کوین، قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز تغییر می کند.

بیت کوین چیست؟

مزایای استفاده از بیت کوین:

 • مستقیما از حساب یک شخص به حساب شخص دیگر منتقل می شود
 • براحتی و بدون نیاز حضوری در مقادیر نامحدود از اینترنت قابل انتقال است
 • به صرفه از نظر وقت و هزینه های مالی
 • قابل استفاده در هر کشور و شهری از جهان
 • عدم مسدود وغیر فعال شدن حساب بیت کوین
 • هیچ محدودیت و مدارکی جهت استفاده از ان لازم نیست
 • ایجاد حساب و والت بیت کوین رایگان
 • دسترسی در هر مکان و فعالیت بسیار ساده
 • کارمزد بسیار پایین
 • امنیت بسیار بالا
 • ارزش خرید بالا
 • و…

نحوه کار بیت کوین:

بیت کوین در حساب یا همان کیف پول های دیجیتالی شما که قابل استفاده در کامپیتور ها و گوشی های موبایل است،ذخیر وقابل استفاده می باشند،ارسال بیت کوین به سادگی ارسال یک ایمیل است.

امنیت انرا اشخاصی به نام ماینر(استخراج کننده) تامین می کنند واین افراد علاوه بر رسیدگی و نظارت بر تراکنش ها و صحت و راستی آن ها،بیت کوین هایی را که تازه استخراج یا تولید می شوند را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

در واقع زمانی پول بیت کوین به حساب دیگران اضافه می شود که این ارسال توسط ماینرها تایید و به اصطلاح کانفیرم شده باشد،این تبادلات در پایگاه داده عمومی به صورت شفاف موجود و قابل رویت برای همگان می باشد.

بیت کوین بستر جدید و خلاقانه ای را به روی افراد علاقه مند و متخصص این کار گشوده است،همانطور که شبکه واینترنت دنیای ارتباطات وچاپ را متحول کرد،بیت کوین نیز دنیای مالی را تغییر داده است،طوری که هرکس به بازار جهانی دسترسی داشته باشد می تواند ایده های خود را به خوبی وبراحتی پیاده سازی کند.

راه های کسب بیت کوین:

 • خرید از صرافی های معتبر
 • فروش محصول و خدمات خود در  ازای دریافت بیت کوین
 • کسب درامد رایگان از سایت ها بیت کوینی نظیر (کلیکی – قطره ای – پاپ اپ – پی پی سی و…)
 • بدست اوردن از طریق استخراج با استفاده از نرم افزار و سخت افزار قدرتمند
 • سرمایه گذاری در سایت ها
 • بازی ها انلاین رایگان و غیر رایگان
 • و…

واژگان اساسی بیت کوین:

ادرس یا شماره حساب بیت کوینی(Address Bitcoin):

ادرس یا شماره حساب بیت کوین شامل حروف کوچک و بزرگ و اعداد می باشد وشبیه یک ادرس ایمیل است،نمونه ادرس بیت کوینی به صورت زیر می باشد.

ادرس/شماره حساب : ۱A57HMzVuULXUREEvo7t49AgptyRrC3Kh3

تایید(Confirm)

هر تراکنش بیت کوینی جهت دریافت توسط حساب مقصد نیازمند تایید است و اگر این مورد صورت نگیرد تراکنش حاصل نخواهد شد و مقدار بیت به حساب مبدا معمولا بازگشت داده می شود،لذا تایید و به اصطلاح کانفیرم خوردن امری لازم وضروری است،حداقل تعداد کانفیرم در هرتراکنش ۳ می باشد.

بی تی سی (BTC) :

BTC واحد رایجی است که برای یک بیت کوین در نظر گرفته شده است.

کیف پول(wallet):

کیف پول همان حساب بیت کوینی شما خواهد بود که دقیقا شبیه به اینترنت بانک کارت های بانکی می باشد ، قابلیت ذخیره سازی بیت کوین وسایر ارز های دیجیتالی را دارا می باشد و امکاناتی نظیر ارسال،دریافت،تبدیل ارزها و …را فراهم آورده است،همینطور می توان تراکنش های حساب خود را مشاهده وپیگیری کرد.

استخراج(Mine) :
همانطور که بالا عرض شد تراکنش های بیت کوینی توسط ماینرها نظارت می شود و در مقابل می توانند برای انجام این عمل پاداش و بیت کوین های جدید را دریافت کنند،اما لازمه اینکار داشتن سخت افزار بسیار قوی وقدرتمند بوده که بتوان معادلات بسیار پیچیده ریاضی را حل کرده و بیت کوین استخراج کند،در حال حاضر این روش بسیار زمانبر و هزینه بر و با توجه به سختی استخراج بیت کوین و به اصطلاح ماین،کمی دیر شده و به صرفه نیست.

هش(Hash):

به تعریف بسیار ساده در واقع همان شماره تراکنش و پیگیری می باشد که می توان با استفاده از ان تراکنش موردنظر  را پیگیری و رصد نمود.

کریپتو کارنسی(Crypto Currency):

به معنای ارز دیجیتالی رمز نگاری شده یا به تعبیر دیگر پول مجازی الکترونیکی و ارز مجازی می باشد ،به هر نوع ارزی که برپایه نرم افزار و سخت افزار کامپیتوری پیاده سازی شده باشد، کریپتو کارنسی گفته می شود.

بلاک چین (Block Chain):

بلاک چین را یک پایگاه داده مشترک می توان گفت،هر تراکنش بیت کوینی که انجام می شود در این پایگاه به صورت بلوک های لیبل دار ثبت وضبط می شود،به زبان خیلی ساده بلاک چین دفترچه ای برای ثبت تراکنش های بیت کوین در سرتاسر جهان به صورت چند مرحله ای که این مراحل به صورت مستقیم و ترتیب خاص با یکدیگر در ارتباط هستند
 
 بیت کوین چیست؟

واحد های رایج بیت کوین:

 
ساتوشی(Satoshi) = 0.00000001 بیت کوین
میکرو بیت کوین (µBTC) = 0.00000100 بیت کوین
میلی بیت کوین (mBTC) = 0.00100000 بیت کوین
یک بیت کوین کامل (BTC) = 1.00000000 بیت کوین
 

آینده و پیش بینی قیمت بیت کوین:

با یک نگاه سطحی از اغاز پیدایش بیت کوین تا به امروز توسط نمودارهای اماری می توان دریافت که رشد و پیشرفت این ارز دیجیتالی همیشه روند صعودی و افزایشی داشته است،بسیاری از کارشناسان این حوزه اعتقاد دارند که افزایش قیمت بیت صرفا حباب بوده و روزی این حباب قیمت خواهد ترکید.
اما در مقابل بسیاری از کارشناسان دیگر افزایش قیمت را منطقی و حتی بیش از ۱۰۰ هزار دلار پیش بینی می کنند،همچنین دلیل افزایش قیمت بیت کوین را استقبال شرکت هاوافراد می دانند.
از سمتی دلیل افزایش قیمت را می توان سختی استخراج و بالا رفتن تقاضا دانست.
برای همین سردرگمی و اختلاف نظرات زیادی هم چنان وجود دارد که ایا می شود به این ارز نوظهور ومجازی اتکا و اعتماد کرد یا خیر؟!
قطعا تصمیم خرید وسرمایه گذاری بر روی بیت کوین به خصوص با این افزایش قیمتی که در این چند ساله داشته برای هرشخص و فردی وسوسه کننده می باشد!
این مورد را به تشخیص و تصمیم شما واگذار می کنیم اما صرفا به عنوان یک پیشنهاد باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که نگه داری و سرمایه گذاری و حتی کسب درامد رایگان با بیت کوین قطعا و حداقل برای چند سال که به رشد نهایی برسد،خالی از لطف و سود نخواهد بود.
این ارز در حال حاضر در ایرانی منع قانونی نداشته و بسیاری از شرکت ها وسایت های ایرانی و… درصدد استفاده از این ارز و مزایای آن می باشند تا جایی که اولین همایش بیت کوین در ایران با حضور گسترده متخصصان و کارشناسان ایرانی برگزار شد و نشان دهنده علاقه و میل ایرانی ها به این ارز ارزشمند می باشد.

نظر شما چیست؟ بیت کوین ارزش اعتماد و خرید دارد یا خیر؟

لطفا نظر خود را در ذیل پست با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

 

 قیمت لحظه ای بیت کوین به دلار
 

در صورت وجود پرسش یا ابهام، می توانید مشکلات خود را به صورت نظر در ذیل پست مطرح نمایید.

آموزش و نحوه کسب درامد رایگان با سایت های قطره ای(کلیک کنید)

مانیتورینگ و لیست نظارت بر سایت های کسب درامد رایگان کلیکی، بیت کوین و ارزهای دیجیتال(کلیک کنید)

کسب درامد رایگان بیشتر با سایر سایت های بیت کوینی و ارزهای دیجیتالی(کلیک کنید)

آموزش ساخت حساب بیت کوینی(بلاک چین) به این بخش مراجعه بفرمایید(کلیک کنید)

کسب درامد ارزی و بیت کوین رایگان با سایت کلیکی خارجی فامیلی کلیکس (کلیک کنید)

آموزش ساخت حساب بیت کوینی(کوین پیمنت) به این بخش مراجعه بفرمایید(کلیک کنید)

کسب درامد ارزی وبیت کوین رایگان با سایت کلیکی خارجی ادز سون (کلیک کنید)

اطلاع از آخرین اخبار کسب و کار اینترنتی،ارزهای دیجیتال و… با دنبال کردن صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام آل پی تی سی مانیتور!


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *